Candida support i medyczne właściwości tej substancji

Często pytamy naszego lekarza rodzinnego, jak poprawić funkcjonowanie swojego przewodu pokarmowego i jak naturalnie walczyć z biegunką poantybiotykową. Kobiety często pytają lekarzy dermatologów, jak poprawić stan swoich włosów, skóry i paznokci. Warto zdecydować się wówczas na przyjmowanie suplementu diety zawierającego biotynę, jakim jest na przykład popularny ostatnio candida support.

W jakich produktach znajdziemy biotynę?

dobra dla organizmu candida supportDuże ilości biotyny znajdują się między innymi w: żółtku jaj, otrębach, warzywach, na przykład w kukurydzy, dojrzałych kalafiorach, w grochu, pomidorach, szpinaku, marchwi, ale także w burakach i cebuli. Biotynę znajdziemy także w serze, rybach oraz w ciemnym ryżu. Warto zwiększyć podaż tych substancji w swojej diecie, jeśli chcemy by nasza skóra, włosy i paznokcie wyglądały zdecydowanie lepiej na co dzień. Możemy również zakupić suplement diety o dużej zawartości biotyny, na przykład candida support – Evita.

Jakie są przeciwskazania do przyjmowania suplementu diety candida support?

Przed zakupem jakiegokolwiek suplementu diety warto sprawdzić, czy możemy takie tabletki przyjmować i czy nie dotyczą nas przeciwskazania do przyjmowania danego suplementu. Głównym przeciwskazaniem, o którym powie nam każdy farmaceuta i lekarz medycyny rodzinnej jest okres ciąży i karmienia piersią.

Jak przyjmować taki suplement diety?

Najlepiej przyjąć candida support podczas naszych posiłków, takie przyjmowanie zwiększa przyswajalność substancji czynnych preparatu w naszych jelitach. Dawkowanie dotyczące dorosłych to 2 kapsułki dziennie. Ważne jest, to by nie przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz poinformować swojego lekarza rodzinnego o rozpoczęciu przyjmowania nowego suplementu diety, ponieważ może on niekorzystnie reagować z innymi lekami przyjmowanymi przez nas przewlekle.