Amnesia Haze – efekty i uprawa

amnesia haze

Za sprawą sporej zawartości THC i ciągłej popularności pośród palaczy mających największe doświadczenie, Amnesia Haze jest odmianą marihuany, która stanowi synonim pierwszorzędnych konopnych doświadczeń. Poniżej zostaną opisane efekty użycia opisywanej odmiany, jak również jej uprawa. 

Rezultaty, jakie przynosi Amnesia Haze, nazywana także ,,ami weed” 

Odmiana Amnesia, nazywana inaczej ,,ami weed” albo ,,ammo weed”, powoduje niemalże psychodeliczny haj, który potrafi dosłownie przenieść umysł do kosmosu. Doznania smakowe są owocowe i świeże, czego można oczekiwać od Purple Haze wysokiej jakości (dostępna m.in. w sklepie PanPestka). Osoby palące powinny zachować ostrożność: to jest dość silna odmiana i, jak sama jej nazwa wskazuje, ciężko będzie nam powstrzymać umysł przed wyłączeniem po znakomitej sesji. 

Uprawa 

Omawiana odmiana marihuany, może osiągać wysokość 210 cm, niemniej jednak osoby decydujące się na uprawę wewnątrz, mogą oczekiwać tylko wysokości 140 cm, jeżeli zostawią roślinę bez nadzoru. Dlatego też pewne sposoby treningowe są wskazane, żeby móc kontrolować jej wzrost w znacznie ograniczonej przestrzeni. Dla osób zamieszkujących w klimatach, jak chociażby te, które panują w Kalifornii, północnej Afryce czy też Australii to bardzo dobra odmiana, która rozwinie się bardzo dobrze podczas uprawy na zewnątrz. 

Tak, jak większość spośród sativ, odznacza się dosyć długim czasem kwitnienia – ok. 10-11 tygodni, ale za to przynosi spore zbiory. Może osiągnąć 650-700 gramów w uprawie na zewnątrz i 650 gramów w uprawie wewnątrz pod lampami. Biorąc pod uwagę zewnętrzną uprawę, miejmy na uwadze, iż roślina ta jest dosyć wrażliwa.