Cechy i zalety Lemon Haze

Lemon Haze

Lemon Haze to znana i ceniona roślina, jaka ma szereg korzyści. Jasnozielona sativa zapewni nam sporo radości i spełnienia. Jakie cechy charakterystyczne są tutaj zauważalne? Czym wyróżnia się ta odmiana konopi siewnych? Jakie ma atuty?

Lemon Haze

Jest to piękna sativa, jaka bazuje na intensywnym i cytrusowym zapachu. Wspomaga walkę z depresją i wahaniami nastrojów, skutecznie poprawiając humor. Nie zapominajmy o jej działaniu przeciwbólowemu – zwalcza wiele chronicznych przypadłości. Warto zauważyć, że Lemon Haze to odmiana konopi siewnych Cannabis Sativa L., jaka zawiera żeńskie kwiatostany. Metodą uprawy jest zazwyczaj indoor, gdzie konopia jest hodowana w zamkniętym pomieszczeniu i przy świetle sztucznym. Niezwykle istotna jest uprawa naturalna, wyłącznie z pomocą metod organicznych, bez pestycydów i sztucznych nawozów. 

Atuty Lemon Haze

Lemon Haze

Lemon Haze jest bogaty w CBD, przy czym zawartość tego składnika jest różnorodna, w zależności od danego wyrobu. Susz jest z powodzeniem wykorzystywany do dekoracyjnych celów, a każda z partii musi zostać przebadana w laboratoriach. Plusem jest fakt, że LH jest wolny od efektów psychoaktywnych, co dla wielu osób ma kolosalne znaczenie. Opakowanie wyrobu powinno być zamknięte hermetycznie, co da nam pewność oryginalności i nienaruszalności. 

Lemon Haze jest znany na rynku już od wielu lat. Odznacza się tym, że daje poczucie radości i może zniwelować depresję oraz zaniżony nastrój. Z tego względu susz CBD jest tak chętnie wybierany przez każdego, kto chce zadbać o własne samopoczucie i zdrowie. Cytrusowy zapach przyciąga uwagę.