Cyclo 3 fort dla osób, które borykają się z niewydolnością żylną

cyclo 3 fort

Cyclo 3 fort 30 kapsułek jest to wyrób medyczny o przeznaczeniu leczniczym. Pomaga on przy problemach z hemoroidami oraz niewydolnością żylną. Zmniejsza on opuchliznę w nogach, poprawia przepływ krwi i uelastycznia naczynia krwionośne. Wyżej wymieniony lek stanowi połączenie aż 3 substancji czynnych. W składzie produktu można znaleźć między innymi wyciągi z ruszczyka kolczastego, które wpływają korzystnie na redukcję opuchlizny. Roślina ta charakteryzuje się działaniem tonizującym i ochronnym na naczynia.

Wyroby medyczne na elastyczność naczyń krwionośnych

Dobra kondycja naczyń krwionośnych wpływa pozytywnie na wygląd skóry, samopoczucie i zdrowie. Cyclo 3 fort znajdziesz w Aptece FAMILIA. Jest to lek, który w składzie posiada również metylochalkon hesperydyny. Substancja ta w szczególności poprawia kondycję skóry oraz napięcie ścian żylnych. Kwas askorbinowy również wykazuje pozytywne działanie na cały układ krwionośny. Wzmacnia on żyły, poprawia krążenie i jednocześnie koloryt skóry. Wyżej wymieniony wyrób medyczny:

cyclo 3 fort
  • dostępny jest w formie twardych kapsułek,
  • sprzedawany jest bez recepty,
  • pomaga w obrzękach i bólach nóg,
  • poprawia krążenie w naczyniach,
  • redukuje opuchliznę.

Garść informacji o produktach leczniczych

W opakowaniu Cyclo 3 fort jest 30 kapsułek. Tabletki należy przechowywać w temperaturze pokojowej, która nie powinna przekraczać 25 stopni Celsjusza. Zalecane jest, aby pacjent maksymalnie w ciągu dnia spożył 3 kapsułki leku. Tej dawki nie można przekroczyć. Tabletki należy popijać szklanką wody. Wyżej wymieniony produkt medyczny można stosować pomocniczo w leczeniu objawów związanych z hemoroidami odbytu. W tym przypadku zaleca się krótkotrwałe leczenie, do maksymalnie tygodnia.