Czy Maxon Forte naprawdę pomaga?

Wielu mężczyzn skarży się, że stosowane przezeń środki na poprawę życia seksualnego są zazwyczaj mało skuteczne. Dziś pod lupą eksperta znajdzie się bardzo popularny lek Maxon Forte, który – co ciekawe – może się poszczycić wieloma pozytywnymi opiniami na swój temat. Jak to zatem jest: działa on, czy też nie działa?

Wzwód – mechanizm działania

Pomijając zawiłe kwestie medyczne, wzwód jest to dość prosty proces fizykochemiczny, którego celem jest wywołanie (i utrzymanie) erekcji na odpowiednim poziomie. Aby tak się stało, konieczne jest wypełnienie krwią znajdujących się w nim ciał jamistych. Problem w tym, że mechanizm ten nie zawsze działa.

Czasem zdarza się, że krew (z różnych powodów) nie chce wpływać do tychże ciał. Za tym zjawiskiem mogą stać zarówno kwestie anatomicznie (zaburzenia w strukturze naczyń krwionośnych), jak i bardziej skomplikowane schorzenia.

Maxon Forte – działa, czy nie?

Najważniejszym składnikiem leku Maxon Forte jest syldenafil dostępny w ofercie Apteki Galen. Substancja ta wspomaga rozkurcze w obrębie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie – zwiększa ukrwienie w obrębie prącia. Nietrudno dość do wniosku, że proces ten nie tylko zwiększy rozmiar członka, ale też zintensyfikuje doznania w trakcie łóżkowych igraszek.

Może zdarzyć się jednak i tak, że Maxon Forte nie zadziała lub zadziała w sposób mocno ograniczony. Oznacza to, że przyczyny zaburzeń erekcji są znacznie bardziej złożone, a co za tym idzie – konieczne jest podjęcie specjalistycznych badań, które musi zlecić specjalista, czyli lekarz seksuolog.