Maść żywokostowa: naturalny środek na bóle, obrzęki i stłuczenia

Maść żywokostowa: naturalny środek na bóle, obrzęki i stłuczenia

Czy masz skłonność do dostawania zwichnięć lub naciągnięć, gdy nadmiernie się wysilasz fizycznie? Nawet jeśli nie jesteś sportowcem, urazy związane z nadwyrężeniem i zwichnięciem są powszechne wśród wszystkich ludzi. Nadwyrężenie to naciągnięcie lub rozerwanie mięśnia lub ścięgna. Skręcenie to również rozciągnięcie lub rozerwanie więzadła. Więzadła są włóknistymi tkankami, które łączą kości ze sobą. Skręcenia i nadwyrężenia mogą być bardzo bolesne i wymagają długiego czasu na całkowite wyleczenie. W niektórych przypadkach mogą nawet prowadzić do trwałego uszkodzenia stawu, jeśli nie są od początku prawidłowo leczone. Dzięki tym wskazówkom, jak szybko poradzić sobie ze zwichnięciami i nadwyrężeniami, Twój powrót do zdrowia będzie znacznie szybszy i łatwiejszy dla Twojego organizmu.

Jakie są częste przyczyny zwichnięć i nadwyrężeń?

Jest tak wiele przyczyn zwichnięć i naciągnięć, ale oto najczęstsze z nich: 

– Urazy sportowe: Szczególnie powszechne wśród początkujących sportowców, zwichnięcia i naciągnięcia są często spowodowane przez niezręczne lądowanie podczas uprawiania sportu lub niewłaściwe rozciąganie się przed meczem. 

– Upadek: czy to z drabiny, z roweru, czy nawet poślizgnięcie się na jakimś lodzie, może prowadzić do zwichnięć i naciągnięć. 

– Zła technika podnoszenia: podnoszenie czegoś zbyt ciężkiego lub niewygodnego może prowadzić do urazów. 

– Zła postawa: jeśli masz złą postawę podczas siedzenia przy biurku przez cały dzień, jesteś bardziej narażony na zwichnięcia.

Maść żywokostowa: naturalny środek na ból, obrzęki i siniaki

Maść żywokostowa może być stosowana jako całkowicie naturalny środek na ból, opuchliznę i siniaki. Można ją również stosować do leczenia zwichnięć i nadwyrężeń. Maść z żywokostu można zakupić w sklepie zielarskim Evita pod adresem https://evita.sklep.pl/pl/farm-vix-masc-zywokostowa-150-ml.html