Purple Haze – medyczna konopia w wielu odsłonach

AUTO-PURPLE-kush

Purple Haze to odmiana z dominacją sativy, która zapewnia użytkownikom euforyczne wrażenia przez wysoką zawartość THC.

Jak działa Purple Haze na pacjentów?

purple haze

nasiona purple haze kupisz u Pana Pestki

Odmiana konopi Purple Haze jest jedną z najpopularniejszych odmian konopi w ostatnim czasie. Można ją znaleźć na rynkach marihuany rekreacyjnej i medycznej.

Purple Haze działa energetyzującego, a jego efekty są na tyle subtelne, że nadal możesz prowadzić rozmowy z przyjaciółmi, będąc na haju.

Odmiana marihuany „purple haze” znana jest z wysokiej zawartości THC (do 20%) i niektórzy chwalą ją za efekty psychodeliczne. Nazwa pochodzi od efektu, który daje, a przy tym od koloru kwiatów.

Najczęstszymi sposobami używania konopi indyjskich tego szczepu do celów medycznych są łagodzenie bólu, zmniejszenie nudności i wymiotów spowodowanych chemioterapią, pobudzanie apetytu u pacjentów z rakiem, zmniejszanie lęku i wywoływanie snu.

Istnieje również kilka innych zastosowań odmiany Purple Haze, takich jak leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna i wrzodziejącego zapalenia jelita grubego.

Szczepy Purple Haze automatyczne i z CBD

Odmiana konopi CBD Purple Haze to taka, która ma w sobie wysoką dawkę CBD. Ta odmiana jest znana z tego, że wytwarza kolor lawendowy i magenta, co jest charakterystyczne dla krzyżówek z Purple Kush i Purple Thai.

Istnieje auto szczep purple haze, który efektami i jakością nie odbiega od standardowej wersji. Jest łatwiejszy w uprawie, a przy okazji łączy w sobie najlepsze cechy obu, dając użytkownikom przyjemny high o energetyzujących efektach.

To popularna odmiana konopi posiada terpeny takie jak mircen, który ma silne właściwości zapachowe – w tym przypadku czuć owoce takie jak jagody, ale przeważa zapach ziemisty.