Srebro nanokoloidalne – co to jest?

Srebro nanokoloidalne - co to jest

Srebro nanokoloidalne jest wykorzystywane głównie w okulistyce i dermatologii. Już w starożytności doceniano właściwości srebra. Aktualnie jest to związek, który wykazuje działanie przeciwgrzybicze, antybakteryjne i antywirusowe. Czym cechuje się nanokoloidalne srebro? Co warto o nim wiedzieć? Kiedy sięgnąć po ten produkt? O czym musimy pamiętać?

Srebro nanokoloidalne zastosowanie

Najprościej rzecz ujmując, jest to surowiec farmaceutyczny, który powstaje w wyniku połączenia srebra z białkiem lub żelatyną. W aptekach znajdziemy produkt w postaci suplementy diety, który składa się z wody z kolargolem. Nanosrebro jest mieszaniną niejednorodną, gdyż znajdziemy tutaj cząsteczki o wielkości do 100 nm. Są one widoczne jedynie pod mikroskopem. Starożytni Rzymianie i Grecy doceniali właściwości lecznicze srebra. Aktualnie warto stwierdzić, że srebro nanokoloidalne ma szereg cennych cech. Jest stosowane w dermatologii, medycynie i okulistyce. 

Srebro nanokoloidalne właściwości

Na uznanie zasługują przede wszystkim właściwości przeciwbakteryjne, antywirusowe i przeciwgrzybicze. Produkt jest stosowany zewnętrznie, na błony śluzowe i skórę. Jeśli chodzi o wykorzystane w okulistyce, środek służy do leczenia bakteryjnego zapalenia spojówek. Nie zapominajmy o wykorzystaniu w dermatologii. Srebro nanokoloidalne posłuży nam w racie oparzeń i trudno gojących się ran. Dermatolodzy zalecają niejednokrotnie stosowanie tego produktu w przypadku leczenia łuszczycy, trądziku i egzemy. Niektóre osoby sięgają po nanosrebro podczas inhalacji, zwłaszcza w walce z ostrym kaszlem. Jak widać, produkt ma wiele cennych właściwości leczniczych. 

Niezawodne nanokoloidalne srebro zakupimy w internetowym sklepie Evita. Na uznanie zasługuje bardzo dobra jakość produktu i szerokie zastosowanie tego wyrobu na rynku.